U skladu s Kalendarom rada osnovnih i srednjih škola koje NPP izvode na hrvatskom jeziku za školsku 2019./2020. godinu i Smjernicama Ministarstva obrazovanja, znanosti, mladih, kulture i sporta KSB od 6.4.2020. godine napominjemo učenike i roditelje da je proljetni odmor učenika završio, nastavni proces drugog polugodišta školske 2019./2020. godine počinje u ponedjeljak 20. travnja 2020. godine po ustaljenom rasporedu na on-line platformama

Molimo učenike i roditelje na razumijevanje i odgovornost za nastavak tekuće školske godine u ovim izvanrednim okolnostima u kojima se po prvi puta izvodi on-line nastava.

Napominjemo da su učenici obvezni ispunjavati školske obveze kao i u standardnim uvjetima i da surađuju s nastavnicima i razrednicima. Na osnovu smjernica Ministarstva u narednom razdoblju uz ponavljanje gradiva planirano je i vrednovanje i ocjenjivanje, učenika stoga još jednom molimo na ozbiljnost!

Za sve dodatne informacije bit ćete blagovremeno obaviješteni.

Svim vjernicima pravoslavne vjeroispovijesti želimo sretan Vaskrs.